Chceme pomoct, tak dáváme slevu 15 % na vše. Stačí zadat kód HELP2020. Objednávky EXPEDUJEME DENNĚ i v současné situaci. Dobírky je možné platit pouze KARTOU, hotovost kurýři nepřijímají. Vše SKLADEM a ihned k odeslání!

Velkoobchod

Staňte se velkoodběratelem Avin.cz a získejte zajímavou slevu na vybrané zboží v naší nabídce. Stačí nakupovat jako registrovaný uživatel a budovat tak svůj profil. U vybraných produktů můžete navíc získat dodatečnou množstevní slevu. Každý nákup vám započítáme a po dosažení určeného limitu budete mít stálou slevu na vybraný sortiment. V případě dlouhodobé spolupráce lze nastavit individuální slevy hned od začátku.

velkoobchod-avin-cz

Máte zájem o jednorázový odběr většího množství? Kontaktujte nás a připravíme vám nabídku na míru.
S dotazy se neváhejte obrátit na velkoobchod@avin.cz

JAK SE STÁT VELKOODBĚRATELEM

Abyste dostali množstevní slevu, nemusíte si vytvářet účet (u vybraných produktů je sleva automatická při odběru alespoň 5 ks). Registrovaní uživatelé ale získávají slevy vyšší a jsou zařazeni do věrnostního programu, takže jim bude sleva poskytnuta na každý budoucí nákup. V případě jednorázového odběru většího množství zboží vám připravíme individuální nabídku. 

Chcete-li být velkoodběratel, registrujte se do našeho věrnostního programu nebo nás kontaktujte. Do věrnostního programu budou započítány pouze dokončené (zaplacené) a nevrácené objednávky (vyjímaje reklamací).

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz